Ranking OC AC

Dziękujemy za zainteresowanie.

Konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut i przedstawi ofertę ubezpieczenia.

Nie chcesz rozmawiać z konsultantem?
Użyj kalkulatora i weź ubezpieczenie online!

ubezpieczenia OC
ubezpieczenia OC/AC
1
Wysokość składkiod 520 zł
Ocena
88%
Więcej informacji

Beesafe jest częścią Compensa TU SA. Obie firmy działają w ramach Vienna Insurance Group. Beesafe to nowoczesna platforma do zakupu ubezpieczenia OC/AC oraz Assistance, NNW czy Autocasco. Firma działa całkowicie online, za pomocą formularza na stronie wypełniamy nasze dane osobowe oraz informacje o pojeździe na podstawie których przygotowywana jest dla nas oferta.

Beesafe posiada w ofercie ciekawą usługę „wygodny kierowca” która polega na całkowitej obsłudze klienta w przypadku napraw czy przeglądu. Posiadamy w niej wszystkie naprawy blacharskie i techniczne, kontrole techniczne pojazdy, wymiany opon i inne usterki.

Dodatkowo za pomocą Beesafe wykupicie ubezpieczenie dla osób poruszających się za pomocą rowerów, hulajnóg elektrycznych czy deskorolek, oraz motocykli czy skuterów

 

2
Wysokość składkiod 540zł
Ocena
92%
Więcej informacji

PZU – Powszechny Zakład Ubezpieczeń

PZU jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Ubezpieczenie komunikacyjne PZU obejmuje te same zdarzenia co inne towarzystwa ubezpieczeniowe, różnią się one jedynie ceną.

PZU Ubezpieczenie OC

Wybierając ubezpieczenie OC PZU, nie musisz się o nic martwić w przypadku spowodowania kolizji drogowej. Towarzystwo ubezpieczeniowe zajmie się się wszystkimi formalnościami związanymi z wypłata odszkodowania i naprawą. Decydując się na OC w PZU, możemy liczyć na pokrycie szkód do wysokości sumy gwarancyjnej która wynosi:

  • 5 210 000 euro dla szkód na osobie,
  • 1 050 000 euro dla szkód w mieniu.

PZU Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC w PZU przygotowane jest z myślą o kierowcach którzy obawiają się kradzieży swojego auta, zniszczenia go w wypadku lub uszkodzenia. Polisa AC w PZU obejmuje koszty napraw i części. Autocasco PZU obejmuje kradzież auta lub jego części takich jak np. koła.

Dodatkiem do AC moze być ubezpieczenie Assistance w wariancie komfort w którym otrzymamy samochód zastępczy na czas kradzieży lub naprawy samochodu.

3
Wysokość składkiod 564 zł
Ocena
94%
Więcej informacji

UNIQA

UNIQA posiada w swojej ofercie 3 wersje ubezpieczenia komunikacyjnego.

Pierwsza to oferta MINI, która obejmuje OC i Mini Assistance, którą można rozszerzyć o pokrycie kosztów rehabilitacji jeśli będziemy mieli wypadek. W tej ofercie można wykupić Autocasco które chroni przed kradzieżą oraz zniszczeniem samochodu od sił przyrody,

Druga to oferta MAXI, w której zawarta jest również ochrona kierowcy i pasażerów. Do tej oferty Autocasco obejmuje brak utraty zniżek kierowcy jeśli przytrafi mu się jedna szkoda w ciągu roku.

Najwyższy pakiet to oferta MEGA, zawierająca NWW kierowcy z wysoką sumą ubezpieczenia. Autocasco do tego pakietu zawiera odszkodowania od uszkodzenia felg i opon oraz ubezpieczenie rehabilitacyjne. Dodatkowo zawiera zwrot kosztów w przypadku wymiany kluczyka do samochodu, zamków czy zniszczonego fotelika dziecięcego.

4
Wysokość składkiod 674 zł
Ocena
88%
Więcej informacji

Program pomocy LINK4 zapewnia:

  • zorganizowanie pojazdu zastępczego w przypadku wypadku
  • przyjazd pomocy w ciągu 30 minut od momenty zgłoszenia szkody
  • możliwość holowania za darmo do 100 km lub pomoc w uruchomieniu pojazdu na miejscu zdarzenia
  • pomoc informacyjna 24/7
  • naprawę lub wymianę koła na miejscu zdarzenia

 

AC w Link4 – Autocasco

Kupując pakiet OC + AC otrzymasz w Link4 wysokie zniżki. Z autocasco możesz zlikwidować szkodę w warsztacie ASO, a ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy lub otrzymać kosztorys naprawy i wyceną, a samochód naprawić na własną rękę ze zwrotem kosztów naprawy od ubezpieczyciela

 

Link4 oferuje 3 warianty autocasco:

  • Żywioły – zdarzenia losowe spowodowane różnymi działaniami sił przyrody
  • Szkoda całkowita – w przypadku szkody całkowitej pojazdu, zderzenia z innym samochodem czy zwierzętami
  • Kradzież auta – w przypadku kradzieży auta, włamania lub rozboju

Masz dzieci? Ubezpiecz je od nieszczęśliwych wypadków lub nagłego zachowania.

Otrzymaj pokrycie kosztów leków do 250zł!

Wyślij wniosek